Imagine

Cerere helper-david14

Încuiat
Avatar utilizator

Topic author
m0nE1.
Helper
Helper
Mesaje: 7
Membru din: Mar Apr 23, 2024 8:36 pm

Cerere helper-david14

Nickname: DAVID14
Discord: Doniga
Nume server:David14
Varsta:14
Cateva cuvinte despre tine: Ma numesc David am varsta de 14 ani,sunt din bucuresti imi place sa ma joc cs cu prieteni sunt foarte calm si intelept cu oameni si am o rabdare mare+am prime-ul
Ore jucate pe server (minim 50): aproape 26
Ore jucate pe steam (se pune profilul pe public):230
Interviu (pe discord):placerea mea!
Ai citit Regulamentul?(Raspuns din regulament):Competitive
SteamID:76561199596426288
Link catre profilul tau de steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199596426288/
Experinta anterioara cu detinerea unui grad (cat timp):Din pacate nu am avut grad pe vrun server de csgo dar am fost helper pe minecraft [aproximativ 1 luna si 1 saptamana]
De ce ai vrea sa te alaturi STAFF-ului?:Eu doresc sa ma alatur pentru a putea ajuta ca acest servar sa fie ferit de hackeri + de oameni care au un limbaj vulgar fata de ceilanti player chat/voice si de a arata playerilor ca stafful se ocupa de servar
Ai un program de filmat pentru a prezenta dovezi?:desigur ca da!!!


Avatar utilizator

WeFx_
Admin
Admin
Mesaje: 4
Membru din: Sâm Mai 04, 2024 12:59 pm
Romania

Re: Cerere helper-david14

Chiar daca ai 14 ani! Parerea mea e ca varsta e doar un numar, atata timp cat tu esti activ si te intelegi cu baietii pe server, de la mine ai un PRO Acum ramane sa vedem la interviu cum te comporti!
Singura problema cred ca o sa fie lipsa de experieta! Dar ramai alaturi de noi ca vei invata!
Avatar utilizator

FURIOUSSScs
Moderator
Moderator
Mesaje: 18
Membru din: Joi Apr 25, 2024 3:25 pm

Re: Cerere helper-david14

Chiar daca ai putine ore pe cs si 14 ani, nu conteaza varsta in timp ce stii sa te comporti si sa ai respect față de ceilalți.
Te-am mai vazut pe server si pot spune ca esti o persoana de treaba. Chiar daca ai putine ore pe cs2, in timp le vei face.

Raspunsul meu pentru cerere este Pro
Avatar utilizator

TwiZzy-T
Admin
Admin
Mesaje: 57
Membru din: Mie Dec 29, 2021 3:56 pm
2
Romania

Re: Cerere helper-david14

Atat timp cat ii respecti pe ceilalti si le vorbesti frumos, varsta e irelevanta!!!
Raspunsul meu: PRO
Avatar utilizator

V1[m]eR
Admin
Admin
Mesaje: 21
Membru din: Sâm Apr 06, 2024 1:35 pm
Romania

Re: Cerere helper-david14

Cat timp esti activ si te comporti cum se cade si cu 7 ani de acasa din partea mea ai un Pro!
Avatar utilizator

denis.
Co-Fondator
Co-Fondator
Mesaje: 149
Membru din: Joi Feb 22, 2024 2:20 pm
Romania

Re: Cerere helper-david14

➢ Raspuns cerere : acceptata !

➢ Te asteptam pe discord, la un scurt interviu de cunoastere si informare cu privire la gradul pe care il vei detine !

➢ Discord : https://discord.gg/xPpemJV4
𝕾𝖎𝖌𝖓𝖊𝖉 𝖇𝖞 𝖉𝖊𝖓𝖎𝖘.
Avatar utilizator

Sn1per
Fondator
Fondator
Mesaje: 481
Membru din: Dum Noi 04, 2018 11:42 am
5
Romania

Re: Cerere helper-david14

Helper activat.
Încuiat