Imagine

cerere unban Snoopy34

Încuiat
Avatar utilizator

Topic author
SnOOpY34
Membru
Membru
Mesaje: 25
Membru din: Lun Mai 10, 2021 12:46 pm
2
Cuba

cerere unban Snoopy34

Nickname-ul tau:snoopy34
Nickname-ul adminului care te-a banat:smootly
Nume server/ip:csgoromania
Data si ora:se vede in poza
SteamID-ul tau:STEAM_1:1:548735397
Dovada:



PS<Baietii,sa fie inteles pentru toti cei ce o sa zica contra ai luat la pl jumate de staff ,eu am renuntat de la gradul de admin
deci alex mi-a dat unban pe discord cand i-am zis sa imi dea unban,discut putin acolo si deodata ma trezesc cu bag nu au ce sa caute gunoaie pe acest server,dupa vreau sa intru pe server si ma trezesc cu ban.si daca imi amintesc eu bine ultima verificare a mea cu yan1s si smotly am fost luat la injuraturi,baieti va rog din opinia mea aceste persoane ar mai trebui sa citeasca regulamentulAdminilor le este interzis cu desavarsire sa foloseasca cuvinte triviale, sa jigneasca sau sa ameninte jucatorii de pe server. Tineti minte, adminul primit este o indatorire, nu un privilegiu, iar jucatorii se trateaza cu respect! si baieti nu cred ca trebuie sa va ofensati daca un player care e prieten cu voi zice bagamias pl in tine pana la urma nu ti-a luat morti sau ceva de genu.oricum daca acceptati cererea de unban nu pot intra 2 saptamani,am mana rupta :ugeek:


Avatar utilizator

Qwery
Vip
Vip
Mesaje: 146
Membru din: Sâm Apr 17, 2021 12:27 pm
2
Localitate: Vaslui
Romania
Loading…

Re: cerere unban Snoopy34

Contra, foarte frumoasa a fost “discutia” de pe grupul de discord :lol:
Avatar utilizator

FireArrow
Membru
Membru
Mesaje: 68
Membru din: Lun Mar 08, 2021 7:59 pm
3
Romania

Re: cerere unban Snoopy34

"Tineti minte, adminul primit este o indatorire, nu un privilegiu, iar jucatorii se trateaza cu respect!" Ce frumos ai scris, mare om.Spor la gasit alt server, poate acolo o sa poti fi un exemplu pentru jucatori, nu sa injuri si sa fi toxic, mai ales cu membrii staffului.
Avatar utilizator

AleX06
Vip
Vip
Mesaje: 257
Membru din: Mie Noi 18, 2020 9:51 pm
3
Romania

Re: cerere unban Snoopy34

Cerere respinsa!
Încuiat