Imagine

Cerere unban-novaJk

Încuiat

Topic author
novaJK
Mesaje: 5
Membru din: Dum Mai 26, 2024 9:13 pm
Romania

Cerere unban-novaJk

Nickname-ul tau:novaJk
Nickname-ul adminului care te-a banat:5HS
Nume server/ip:go.csgoromania.ro
Data si ora:5/26/2024 - 10:02:53 PM
SteamID-ul tau:76561199120893780
Dovada: || 5HS, nu stiu ce coduri crezi tu ca aveam, daca ai tu 5 ore pe cs si esti pe blocat in silver pe matchmaking nu inseamna ca oricine joaca decent are coduri


Avatar utilizator

5hs
Moderator
Moderator
Mesaje: 16
Membru din: Mie Apr 03, 2024 1:26 pm
Romania

Re: Cerere unban-novaJk

Salut, ai fost sancționat cu ban deoarece jucai suspicios ai cont nou și pe lângă asta am jucat vs tine și jucai destul de suspicios am întrat pe spec și te prefăcuți ca nu ii știi unde sunt după nu mai jucai cum jucai la început de asta ai fost sancționat cu ban permanent wall+speclist
Avatar utilizator

WeFx_
Admin
Admin
Mesaje: 4
Membru din: Sâm Mai 04, 2024 12:59 pm
Romania

Re: Cerere unban-novaJk

Salut! Ne bucuram ca ai ales sa faci o cerere de unban. Daca consideri ca ai fost banat pe nedrept te rog sa pastrezi un limbaj decent, fara a sustine opinii despre jucatori!
Pentru a primii unban se va sustine un "PC-CHECK" unde se va verifica daca ai cod. Nu incerca sa iti resetezi windows ul ca nu are rost. Pastreaza pc-ul asa cum e si cand va fi un admin ON pentru a sustine un "PC-CHECK" in care in urma testului vei fi declarat ca nevinovat, banul se va scoate! Pana atunci de la mine ai un Contra pentru ca nu ai pastrat un limbaj decent si ai dat dovada de frustrare! Respect si bafta in continuare!

Topic author
novaJK
Mesaje: 5
Membru din: Dum Mai 26, 2024 9:13 pm
Romania

Re: Cerere unban-novaJk

5hs scrie: Sâm Iun 01, 2024 7:38 pm Salut, ai fost sancționat cu ban deoarece jucai suspicios ai cont nou și pe lângă asta am jucat vs tine și jucai destul de suspicios am întrat pe spec și te prefăcuți ca nu ii știi unde sunt după nu mai jucai cum jucai la început de asta ai fost sancționat cu ban permanent wall+speclist
Cum adica "nu mai jucam cum jucam la inceput" ? In primul rand, orice chestie puteai tu sa vezi ca ti se parea ca stiu unde sunt e crosshair placement, in al doilea rand, m-ai banat pentru ca "ma prefaceam ca nu stiu unde sunt"? Adica gen ai intrat pe spec, n-ai vazut nimic ce ar putea fii cod si automat ai crezut ca ma prefac ? Daca gandesti asa ar trebuii sa banezi tot serveru'.Plus, cont nou? Am 2000 de ore pe contul asta si mai am inca unul pe care mai am 3000.Daca asta e cont nou al tau e facut ieri.

Topic author
novaJK
Mesaje: 5
Membru din: Dum Mai 26, 2024 9:13 pm
Romania

Re: Cerere unban-novaJk

WeFx_ scrie: Sâm Iun 01, 2024 8:08 pm Salut! Ne bucuram ca ai ales sa faci o cerere de unban. Daca consideri ca ai fost banat pe nedrept te rog sa pastrezi un limbaj decent, fara a sustine opinii despre jucatori!
Pentru a primii unban se va sustine un "PC-CHECK" unde se va verifica daca ai cod. Nu incerca sa iti resetezi windows ul ca nu are rost. Pastreaza pc-ul asa cum e si cand va fi un admin ON pentru a sustine un "PC-CHECK" in care in urma testului vei fi declarat ca nevinovat, banul se va scoate! Pana atunci de la mine ai un Contra pentru ca nu ai pastrat un limbaj decent si ai dat dovada de frustrare! Respect si bafta in continuare!
Nu prea cred ca limbajul meu e relevant la faptul ca am fost banat pentru ca existam.Sunt destul de sigur ca e normal sa am frustrari pentru jucatorul in cauza.

Topic author
novaJK
Mesaje: 5
Membru din: Dum Mai 26, 2024 9:13 pm
Romania

Re: Cerere unban-novaJk

Daca fac PC Check-ul, as dorii ca adminul in cauza sa fie sanctionat pentru ca nu mi se pare normal sa primesc ban pentru ca doar exist pe server!
Avatar utilizator

5hs
Moderator
Moderator
Mesaje: 16
Membru din: Mie Apr 03, 2024 1:26 pm
Romania

Re: Cerere unban-novaJk

Daca ai posibilitatea de a întra pe discord pentru câteva minute sa vorbim despre banul acordat te aștept chiar acum ca am puțin timp liber chiar dacă nu sunt acasă
Avatar utilizator

denis.
Co-Fondator
Co-Fondator
Mesaje: 149
Membru din: Joi Feb 22, 2024 2:20 pm
Romania

Re: Cerere unban-novaJk

➢ Salutare, daca ai posibilitatea lasa-ne un cont de discord pentru contact !
𝕾𝖎𝖌𝖓𝖊𝖉 𝖇𝖞 𝖉𝖊𝖓𝖎𝖘.

Topic author
novaJK
Mesaje: 5
Membru din: Dum Mai 26, 2024 9:13 pm
Romania

Re: Cerere unban-novaJk

Salut, sunt novabossu pe discord.Daca va vad pe unul dintre voi online, va voi contacta.Sunt dispus sa vorbim, 5hs.
Avatar utilizator

denis.
Co-Fondator
Co-Fondator
Mesaje: 149
Membru din: Joi Feb 22, 2024 2:20 pm
Romania

Re: Cerere unban-novaJk

Cererea a fost acceptata in urma pc check-ului care a demonstrat faptul ca nu ai activat cu cheat-uri !
𝕾𝖎𝖌𝖓𝖊𝖉 𝖇𝖞 𝖉𝖊𝖓𝖎𝖘.
Încuiat