Imagine

cerere unban 30 hrs on record

Încuiat
Avatar utilizator

Topic author
bijboc
Membru
Membru
Mesaje: 4
Membru din: Vin Noi 25, 2022 1:25 pm
1

cerere unban 30 hrs on record

Nickname-ul tau:30hrs on record
Nickname-ul adminului care te-a banat:T0ni
Nume server/ip:csgo.romania.ro
Data si ora:11-25-22 14:24
SteamID-ul tau:STEAM_0:1:709972323
Dovada:https://gyazo.com/cf3d5304e2def2eba9e06e81d55719ea

Tin sa precizez ca am luat ban pe motiv de multihack tinand cont ca inainte cu 5 minute fusesem verificat pe discord de catre adminul toni.Acesta a mai adaugat la motiv cont nou,contul meu e creat pe 1 aug 2022, si jignire admin rog sa fie verificate logs.Nu mi se pare normal sa dai ban asa aiurea cand acesta numai ce ma verificase pe discord



Toni
Mesaje: 35
Membru din: Lun Apr 25, 2022 5:22 pm
1
Localitate: Bucuresti
Romania

Re: cerere unban 30 hrs on record

Salut,o sa zic pe scurt nu ma lungesc mult.In primul rand te am chemat la verificare ai venit in 20 min nu in cat timp ti am spus sa vii bagand scuza ca nu iti merge discord-ul,In al doilea rand ai vorbit la pl cu mine nu iti pasa deloc aproape ce iti ziceam plus si pe server tot asa la fel,dar si cu prietenul tau ala alexcap daca a facut la fel cu mine si ai continuat si tu ca si e




Avatar utilizator

zeen1
Vip
Vip
Mesaje: 26
Membru din: Vin Apr 22, 2022 2:18 pm
1

Re: cerere unban 30 hrs on record

CONTRA !
Avatar utilizator

Topic author
bijboc
Membru
Membru
Mesaje: 4
Membru din: Vin Noi 25, 2022 1:25 pm
1

Re: cerere unban 30 hrs on record

1.ala nu e prietenu meu 2 nu imi mergea discord 3puate jucam mai bine data viitoare e bind si il apasam din greseala fratioru
Din cate am inteles esti incepator la staff.I ai zis lu Willawaw ca ai dovezi ca te am injurat,vreau sa le vad si eu si colegii tai
Avatar utilizator

TwiZzy-T
Membru
Membru
Mesaje: 47
Membru din: Mie Dec 29, 2021 3:56 pm
2
Romania

Re: cerere unban 30 hrs on record

Contra!
Trebuia sa ai un comportament mai adecvat! :D :D
Avatar utilizator

Topic author
bijboc
Membru
Membru
Mesaje: 4
Membru din: Vin Noi 25, 2022 1:25 pm
1

Re: cerere unban 30 hrs on record

inainte sa credeti ca eu am vorbit urat cu el vorbele alea sunt zise de alt baiat,ci nu de mine.Ce rost au ss urile alea cand celalalt baiat te a injurat sau ti a vorbit urat,tu ai pus ss urile alea si oamenii care se uita cred ca eu am vorbit asa.Data viitoare poate iti faci treaba mai bine `admine`
Avatar utilizator

Barba
Vip
Vip
Mesaje: 159
Membru din: Mie Oct 20, 2021 9:04 am
2
Romania

Re: cerere unban 30 hrs on record

Contra din simplul fapt ca esti foarte arogant chiar si in acest thread unde ai facut o "cerere de unban" se vede din comportamentul si limbajul pe care il ai. Iei la misto adminii si mai stiu eu ce. Este o chestie de bun simt, ti s-a cerut un lucru banal pe care il faci in cateva secunde, nu ti-a cerut nimeni sa faci inconjurul lumii, dar totusi tu esti peste toti si crezi ca esti exclusiv intr-un mod sau altul si gata suferi si iei la misto pe toata lumea. Eu ti-as sugera sa iti mai iei in calcul comportamentul, daca ti-a cerut orele pe public nu ti le-a cerut ca nu are el ce face, pur si simplu isi face treaba, nu inteleg de ce te ataci atat. Seara faina!
Best regards,
Barba
Avatar utilizator

Topic author
bijboc
Membru
Membru
Mesaje: 4
Membru din: Vin Noi 25, 2022 1:25 pm
1

Re: cerere unban 30 hrs on record

tu si toni faceti o treaba de minune
Avatar utilizator

Barba
Vip
Vip
Mesaje: 159
Membru din: Mie Oct 20, 2021 9:04 am
2
Romania

Re: cerere unban 30 hrs on record

Vad ca esti putin stresat, iti recomand niste quality sleep, nu stii nimic despre mine si asta dovedeste ca esti doar frustrat din cauza unui vot bine meritat la cerere, este doar parerea mea. Incercam sa mentinem comunitatea cat mai ferita de persoane toxice, oferindu-le jucatorilor niste experiente relaxante. Intelegeam daca iti cereai scuze sau daca veneai cu niste argumente valide dar tu doar arati ca ai fost banat pe drept. :D
Best regards,
Barba
Avatar utilizator

Willawaw
Vip
Vip
Mesaje: 282
Membru din: Sâm Iun 26, 2021 4:52 pm
2
Jamaica

Re: cerere unban 30 hrs on record

Cerere unban respinsa, nu acceptam aroganta si lipsa bunului simt cand esti intr-o comunitate!
Consumo más hierba que un panda!
Încuiat