Imagine

Cerere Helper - ANC

Încuiat
Avatar utilizator

Topic author
ANC???????????
Membru
Membru
Mesaje: 3
Membru din: Vin Mar 17, 2023 2:37 pm
1
Localitate: Tulcea
Romania

Cerere Helper - ANC

Nickname: ANC
Discord: ANC〳ˢ⁴ᴳ#9436
Nume server / ip: go.csgoromania.ro
Varsta: 17 ani
Vechime pe forum: (2 luni): 2 zile.
Ore jucate pe server (minim 50): Am 49 de ore.
Ore jucate pe steam (se pune profilul pe public): 1020 ore.
Cont free sau cumpărat (PRIME): PRIME
Interviu (prin voce pe discord): Sigur ca da!

Ai citit Regulamentul?(Raspuns din regulament): Competitive.
SteamID: STEAM_1:0:610053888
Link catre profilul tau de steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199180373504/
Experinta anterioara cu detinerea helperului (1-10): 9
Detalii: Am ales sa aplic ca helper deoarece imi place comunitatea, imi place vibe-ul pe care il da serverul, vreau sa ajut cu activitatea mea, lumea e foarte de treaba, nu se injura, jucatorii au un respect intre ei. Tin sa mentionez faptul ca am mai fost ADMIN inainte pe alt server, unde am ajuns chiar si OWNER prin activitate si responsabilitate, dar la aplicatia trecuta nu am scris despre asta ca unii au spus ca ar fii un subiect neinteresant, dar eu zic ca este pentru ca trebuie sa stiti despre acestea.


Avatar utilizator

Sol
Membru
Membru
Mesaje: 4
Membru din: Vin Mar 03, 2023 8:38 pm
1
Romania

Re: Cerere Helper - ANC

Consider ca mai necesita un pic de tact in a comunica cu jucatori atat cat si staff-ul CSGOROMANIA pana a fi ridicat la gradul de helper.
Avatar utilizator

amiir
Mesaje: 47
Membru din: Lun Ian 30, 2023 5:51 pm
1
Localitate: Focsani
Romania

Re: Cerere Helper - ANC

dupa cum am vazut nu ai o experienta suficienta in domeniu, degeaba spuneti ca aveti experienta ca nu trebuie doar sa stii comenzile, dupa parerea mea ar trebui sa mai capeti experienta si dupa poti reveni cu o cerere
ᴄᴜ ᴅʀᴀɢ, ᴀᴍɪɪʀ
Avatar utilizator

Luca
Admin
Admin
Mesaje: 254
Membru din: Mie Dec 02, 2020 12:34 pm
3
Romania

Re: Cerere Helper - ANC

Cerere respinsă! Revin-o te rog cu o cerere peste o săptămână și până atunci încearcă să activezi pe server și să să porți dialoguri cu oameni de pe server și cu membri staff!
Încuiat