Imagine

Cerere helper-V1[m]eR

Încuiat
Avatar utilizator

Topic author
V1[m]eR
Admin
Admin
Mesaje: 14
Membru din: Sâm Apr 06, 2024 1:35 pm
Romania

Cerere helper-V1[m]eR

Nickname:V1[m]eR
Discord:v1meru
Nume server / ip:cs2.csgoromania.ro
Varsta:19
Cateva cuvinte despre tine:Ma numesc Adrian am varsta de 19 ani. Ma joc CS respectiv din 2015 sunt din Ialomita sunt un tip corect si destul de dur si sever. Doresc sa ajut si sa fac un gameplay cat mai placut.
Ore jucate pe server (minim 50):In jur de 9 ore destul de activ in fiecare zi si o sa incerc sa le fac.
Ore jucate pe steam (se pune profilul pe public): In momentul de fata am 220 dar pe toata cariera mea de CS am avut peste 4.500 ore la activ ( Conturi furate, banate din prostie si din cauza prietenilor)
Interviu (pe discord):Desigur!

Ai citit Regulamentul?(Raspuns din regulament):competitive
SteamID:76561198805241168
Link catre profilul tau de steam:https://steamcommunity.com/id/v1meru/
Experinta anterioara cu detinerea unui grad (cat timp):Am fost pe mai multe jocuri CS 1.6, Minecraft, FiveM inclusiv CS:GO, am avut grade Administrative insemnand: helper, Administrator, Moderator ETC! am fost destul de longeviv si m am descurcat pot sa spun eu chiar bine! acum sa speram ca o sa fie lafel :D
De ce ai vrea sa te alaturi STAFF-ului?:Doresc sa ajut in dezvoltarea serverului si sa ajut la prinderea codatilor pe server. Eu fiind fost codat toata viata pe cs si alte jocuri stiu cum se manifesta un codat si as stii sa fac si pc check uri :D ( la momentul acesta nu folosesc nici-un cod.)
Ai un program de filmat pentru a prezenta dovezi?:Da. Shadowplay (Gefore Experience)


Avatar utilizator

xAndreiuzu
Admin
Admin
Mesaje: 19
Membru din: Joi Mar 21, 2024 9:56 pm
Romania

Re: Cerere helper-V1[m]eR

Pro
Avatar utilizator

TeKashhY
Helper
Helper
Mesaje: 5
Membru din: Lun Apr 01, 2024 3:27 pm
Romania

Re: Cerere helper-V1[m]eR

pro
Avatar utilizator

denis.
Owner
Owner
Mesaje: 112
Membru din: Joi Feb 22, 2024 2:20 pm
Romania

Re: Cerere helper-V1[m]eR

Salutare, V1mer !

Ne bucuram ca ai ales sa aplici ca membru staff pe comunitatea CSGOROMANIA !
  • Cu privire strict la cererea ta este una bine pusa la punct, aceasta este forumlata conform cerintelor impuse de catre conducerea comunitatii ( + )
  • In ultima perioada te-am vazut destul de activ pe server, ba chiar este de apreciat si faptul ca ai raportat numerosi cheateri ( + )
  • Comportament decent in timpul jocului ( + )
  • Orele necesare ( - )
/ Avand in vedere ca cererea ta nu indeplineste aceasta conditie o sa ne ocupam sa verificam modul tau de activare pe comunitate ca posibil membru staff !

Raspuns cerere : PRO

Pentru informatii suplimentare ne poti contacta pe discord : https://discord.gg/hhJM4D43
Avatar utilizator

LTKazze
Admin
Admin
Mesaje: 9
Membru din: Lun Apr 01, 2024 10:29 pm
Romania

Re: Cerere helper-V1[m]eR

Pro
Avatar utilizator

denis.
Owner
Owner
Mesaje: 112
Membru din: Joi Feb 22, 2024 2:20 pm
Romania

Re: Cerere helper-V1[m]eR

Cerere acceptata !

Te rugam sa ne comunici o data si o ora pentru un scurt interviu !
Avatar utilizator

Sn1per
Fondator
Fondator
Mesaje: 465
Membru din: Dum Noi 04, 2018 11:42 am
5
Romania

Re: Cerere helper-V1[m]eR

Helper activat.
Avatar utilizator

denis.
Owner
Owner
Mesaje: 112
Membru din: Joi Feb 22, 2024 2:20 pm
Romania

Re: Cerere helper-V1[m]eR

Avansat la gradul de admin !
Încuiat