Imagine

cerere unban - ce ai facut bai?

Încuiat
Avatar utilizator

Topic author
ceaifacutbai?
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Apr 13, 2024 7:00 pm

cerere unban - ce ai facut bai?

Nickname-ul tau:ce ai facut bai?
Nickname-ul adminului care te-a banat:sniper(twizzy a solicitat banarea)
Nume server/ip:csgoromania
Data si ora:02.05.2024 ora 19 30
SteamID-ul tau:https://steamcommunity.com/profiles/76561199200353207/
Dovada:mi a cerut sa intru pe discord, nu imi mergea dis(ei mi au trimis invitatie de 5 ori dar imi scria invitatie invalida) dupa aceea am dat restart la pc si mi am luat ban


Avatar utilizator

TwiZzy-T
Admin
Admin
Mesaje: 57
Membru din: Mie Dec 29, 2021 3:56 pm
2
Romania

Re: cerere unban - ce ai facut bai?

Salut!
In legatura cu sanctiunea, din punctul meu de vedere, aceasta a fost aplicata corect. Te-am rugat sa vii pe DISCORD la un PC CHECK si te-am asteptat aproximativ 30 de minute( + ti-am dat link-ul de la Discord de vreo 5 ori pe chat). Link-ul de la server-ul de Discord era nou, iar eroarea cu INVITATIE INVALIDA a fost cel mai probabil de la tine.

Eu sunt de acord cu UNBAN-ul, dar va trebui sa facem un PC CHECK inainte, iar daca totul este OK, vei primi UNBAN!
Avatar utilizator

denis.
Co-Fondator
Co-Fondator
Mesaje: 149
Membru din: Joi Feb 22, 2024 2:20 pm
Romania

Re: cerere unban - ce ai facut bai?

Salutare ! Asa cum a precizat si colegul meu ai nevoie de un pc check pentru a ti se putea acorda unban pe server. Asadar, te rog sa iei legatura cu Twizzy sau cu un alt membru staff pentru a sustine un pc check amanuntit.
Daca pc check-ul o sa fie unul reusit, fara cheat-uri gasite in pc vei primii unban !
𝕾𝖎𝖌𝖓𝖊𝖉 𝖇𝖞 𝖉𝖊𝖓𝖎𝖘.
Avatar utilizator

TwiZzy-T
Admin
Admin
Mesaje: 57
Membru din: Mie Dec 29, 2021 3:56 pm
2
Romania

Re: cerere unban - ce ai facut bai?

Dupa PC CHECK-ul realizat, am gasit in istoric diferite site-uri de Hack-uri + parole salvate acolo + Hack la tine in PC.




Concluzie: BAN-ul va ramane.
Încuiat