Imagine

Reclamatie Willawaw si Idle

Încuiat
Avatar utilizator

Topic author
UnJucator
Membru
Membru
Mesaje: 3
Membru din: Mar Iul 20, 2021 10:15 pm
2
Belgium

Reclamatie Willawaw si Idle

Server-ul pe care a fost incidentul: surf.csgoromania.ro
Nickname-ul tau: X
Nickname-ul adminului reclamat: Willawaw si idle
Data si ora: 20.07.2021
Motiv: Asa ceva este inaceptatbil, ca un helper care reprezinta o comunitate sa aiba un comportament atat de neglijent fata de jucator si alaturi de co fondatorul acestui server sa vorbesti asa.Se pare ca din nou conducerea nu poate sa aleaga anumiti playeri care sa reprezinte cu incredere functia de helper in cadrul comunitatii. Un helper trebuie sa ajute jucatori sa fie placut si sa nu abuzeze, sa aiba limbaj de cort... tot odata helper-ul reprezinta COMUNITATEA, dar se pare ca cei doi nu pot face fata si de idle sa nu vorbim, este un helper foarte fustrat, daca nu mai are rank aici, 100% face infarct.

DOVADA :


Avatar utilizator

AleX06
Vip
Vip
Mesaje: 257
Membru din: Mie Noi 18, 2020 9:51 pm
3
Romania

Re: Reclamatie Willawaw si Idle

Asteptam reactia adminilor reclamati.
Avatar utilizator

idle
Vip
Vip
Mesaje: 124
Membru din: Lun Iul 06, 2020 6:03 pm
3
Localitate: Acasa
Romania

Re: Reclamatie Willawaw si Idle

Asta s-a intamplat dupa o ora in care ne-ai enervat pe toti si mai ales nu a avut loc pe server. La minutul 1:32 am zis te auzi foarte prost dar m-ai dat incet si nu s-a inteles.
(๑>ᴗ<๑)
Avatar utilizator

Topic author
UnJucator
Membru
Membru
Mesaje: 3
Membru din: Mar Iul 20, 2021 10:15 pm
2
Belgium

Re: Reclamatie Willawaw si Idle

Auzi frate, nu mai minti atat, am toata filmarea nu am enervat pe nimeni, voi v-ati tinut de mine ca ce caut eu aici dc nu iau ban, eu mi-am vazut de treaba mea si am intrat ca sa iti arat ca ai jignit. vrei sa pun toata filmarea?

nu te-a dat nimeni mai incet pentru ca nu am cum sa te dau mai incet asta inseamna sa dau totul mai incet, vezi, nici nu stii sa minti frate. asumati cea ce ai facut.
Avatar utilizator

Willawaw
Vip
Vip
Mesaje: 282
Membru din: Sâm Iun 26, 2021 4:52 pm
2
Jamaica

Re: Reclamatie Willawaw si Idle

n ma ce sa zic in apararea mea=]]] dupa ce ne enerveaza continuu si vine peste noi pe discord mai are si tupeu sa faca reclamatie, imi asum tot ce am zis. A venit special sa ne everveze ca sa isi faca content. atat am de zis.
Consumo más hierba que un panda!
Avatar utilizator

Willawaw
Vip
Vip
Mesaje: 282
Membru din: Sâm Iun 26, 2021 4:52 pm
2
Jamaica

Re: Reclamatie Willawaw si Idle

si dupa ce l am injurat eu am tacut din gura si nu il mai bagam in seama tot el cu prietenii lui se bagau in seama ca sa ma enerveze ....
Consumo más hierba que un panda!
Avatar utilizator

Topic author
UnJucator
Membru
Membru
Mesaje: 3
Membru din: Mar Iul 20, 2021 10:15 pm
2
Belgium

Re: Reclamatie Willawaw si Idle

Frate, nu am enervat pe nimeni am toata filmarea de la inceput nu mai bagati de la voi ca pun filmarea si cadeti ......
Avatar utilizator

AleX06
Vip
Vip
Mesaje: 257
Membru din: Mie Noi 18, 2020 9:51 pm
3
Romania

Re: Reclamatie Willawaw si Idle

Reclamatie nefondata! Incidentul nu a avut loc pe server.
Încuiat