Imagine

RECLAMATIE - SISU

Avatar utilizator

Willawaw
Vip
Vip
Mesaje: 282
Membru din: Sâm Iun 26, 2021 4:52 pm
2
Jamaica

Re: RECLAMATIE - SISU

eu zic sa terminati reaq cu prostiile astea si sa va cereti scuze unul la altul si terminam tot balciul asta!!!


Consumo más hierba que un panda!
Avatar utilizator

Topic author
Barba
Vip
Vip
Mesaje: 159
Membru din: Mie Oct 20, 2021 9:04 am
2
Romania

Re: RECLAMATIE - SISU

-sisuZEU scrie: Joi Noi 11, 2021 7:17 pm odata ce ai facut un frag si ai comentat si spui ce ai gasit pe jos :))) mi se pare logic sa iti zic sa iesi din mge si dupa sa suferi pe sv dar odata ce tu prietene nu ai iesit din mge si tot comentezi pe sv si ai venit cu aceasta reclamatie foarte deprimanta crede ma nu ma afecteaza pe nimic odata ce primesc avertisment o sa il scot si nu se intampla nimic crede ma
E incredibil ce ar face copii din ziua de azi pentru putin clout si sa se dea smecheri in fata altora. Atat timp cat pe mine m a deranjat ca grebelix ala m a injurat, eu i am suferit. Dupa cum am zis tu trebuia sa ma sanctionezi, in schimb ai ales sa faci clout-chasing. Credema ca intalnesc copilasi ca tine zi de zi puiu meu si ca nu esti barosan cu mine. O data ce eu iti vorbesc frumos si tu mi te crezi superior si ca nu iti pasa de consecinte, foarte bine, dar nu stiu cat de mult o sa iti mearga puiule. Eu respect pe toata lumea si am respectat pe toata lumea atat timp cat respectul este reciproc. Atat timp cat tu ai mentalitatea foarte scazuta si nu realizezi ce se intampla in jurul tau, de esti asa barosan dupa tastatura si ne suferi si vii si latrii la masa noastra, noi neavand treaba cu tine, mi se pare penibil, dar iar nu pot sa am asteptari de la un baietas care nu stie sa vorbeasca, si care cauta clout spunand ca il doare-n paispe de ce o sa se intample, nu stiu de cand ati prins asa tupeu si asa smar2-ala pe internet. Crede-ma ca nu ma intereseaza arogantele astea pe care le ai si nu inteleg de ce esti asa in calduri. Dar dupa cum am mai zis, smar2-ala asta tine doar dupa tastatura si voi de abea ajungeti la ea, dupa cum am mai zis, degeaba ma cert cu niste copii ca nu isi are rostul si mentalitatea voastra nu va permite sa intelegeti
Best regards,
Barba
Avatar utilizator

-sisuZEU
Vip
Vip
Mesaje: 142
Membru din: Vin Iul 16, 2021 1:10 am
2
Localitate: Bucuresti
Romania

Re: RECLAMATIE - SISU

Batrane te astept pe discord
Avatar utilizator

SIC
Membru
Membru
Mesaje: 127
Membru din: Dum Iun 20, 2021 4:23 pm
2
Romania

Re: RECLAMATIE - SISU

Contra
Avatar utilizator

danybo$$
Vip
Vip
Mesaje: 37
Membru din: Dum Aug 08, 2021 1:06 pm
2
Localitate: Voluntari
Romania

Re: RECLAMATIE - SISU

Contra!
Avatar utilizator

$????????
Vip
Vip
Mesaje: 8
Membru din: Sâm Iun 26, 2021 8:09 pm
2
Localitate: Bacau
Romania

Re: RECLAMATIE - SISU

Contra
Avatar utilizator

DENN??S
Vip
Vip
Mesaje: 191
Membru din: Mie Mai 05, 2021 9:02 pm
2
Localitate: Bucuresti
Romania
Loading…

Re: RECLAMATIE - SISU

contra
Avatar utilizator

Smoothly
Vip
Vip
Mesaje: 458
Membru din: Lun Feb 01, 2021 4:31 pm
3
Romania

Re: RECLAMATIE - SISU

Reclamație nefondată!
Signed by Smutli :twisted:
Încuiat