Imagine

RECLAMATIE - SISU

Avatar utilizator

Topic author
Barba
Vip
Vip
Mesaje: 159
Membru din: Mie Oct 20, 2021 9:04 am
2
Romania

RECLAMATIE - SISU

Server-ul pe care a fost incidentul:GO.CSGOROMANIA.RO
Nickname-ul tau:Barbosu
Nickname-ul adminului reclamat:Sisu
Data si ora:11/11/2021 16:40-50 pe acolo
Motiv:Glume prostesti si ne ia peste picior, arfe de superioritate, suferinte, etc.
Am primit mute fiind vanat de o ora de un admin care statea doar pe spec sa imi dea mute iar cand am facut o gluma mai proasta neadresata nimanui si nici un player nu a reclamat pe u@ sau s a simtit deranjat de aceasta gluma. Un alt jucator mi a tinut apararea iar Domnul "Sisu" de fata face glume cu "da ce sunteti cuplu activ/pasiv?" glume pe care nu le suport de la un baietas care sa nu si ia mute atunci cand eu gresesc iar el ma deranjeaza prin cele scrise. Unui alt baiat ii reproseaza faptul ca "nici macar nu a facut buletinul/nu stie cand se reinoieste" lucru care nu stiu cu ce l ar deranja. Nu mi se pare corect o asa atitudine atat timp cat eu daca gresesc sunt penalizat.
As dori sa fie sanctionat ca aatare si voi lasa o dovada mai jos. Restul se poate verifica pe logs deoarece nu mi a mai mers sa fac ss
Poza:


Best regards,
Barba
Avatar utilizator

fuLLer-
Vip
Vip
Mesaje: 39
Membru din: Mar Iun 08, 2021 4:58 pm
2
Romania

Re: RECLAMATIE - SISU

Contra , am fost de fata si mao nu te vana sau nush ce ,pur si simplu statea spec , iar cu glumele poate pe unii ii deranjeaza/enerveaza deci asa ca poti sa te abtii
Avatar utilizator

-sisuZEU
Vip
Vip
Mesaje: 142
Membru din: Vin Iul 16, 2021 1:10 am
2
Localitate: Bucuresti
Romania

Re: RECLAMATIE - SISU

Pai prietenu meu odata ce eu ti am zis ca suferi pe sv si tu zici ca da si tu si prietenul tau nu mi se pare ca sunt arfe sau suferinte :))) odata ce voi ati avut gura mare si spuneti ca mao va vaneaza odata ce sta la spec :)) mi se pare o prostie, in primul rand am dat gag lui david pt info si in al doilea cel buletin este prietenul tau drag :))) avem destui playeri pe sv care au facut fix ce ai facut si tu crede ma ca nu surprinzi pe nimeni :))
Avatar utilizator

maoO
Vip
Vip
Mesaje: 46
Membru din: Lun Aug 02, 2021 4:14 pm
2
Romania

Re: RECLAMATIE - SISU

Contra. Am intrat prima oara la spec ca sa intru pe forum, apoi te-am auzit cum ai spus: "gata ma numai injuratii ca e adminul la spec", nu te "vanam" si nu mi se pare corect fata de ceilalti jucatorii cand cineva injura sa nu isi ia macar un mute. Asa ca am stat spec. Sisu doar a intrebat daca are buletin, nu a jignit pe nimeni si ironic fiind a spus ca mai are putin si schimba buletinul, David(prietenul tau) a spus "a deci ai 20 de ani" si sisu a intrebat daca stie macar cand se schimba buletinul.
Avatar utilizator

Topic author
Barba
Vip
Vip
Mesaje: 159
Membru din: Mie Oct 20, 2021 9:04 am
2
Romania

Re: RECLAMATIE - SISU

Bun, eu mi am spus parerea despre mao ca dupa parerea MEA a gresit acolo si tu ai inceput cu anturaje si cu glume proaste, nefiind implicat, cautand atentie sa ne provoci. Vine clar de la sine ce ai vrut sa spui si arata ca asta nu e comportament de admin. Eu daca veneam si ziceam chestiile astea te atacai si faceai si mai rau. Ce sa mai zic. Mult noroc daca asta e mentalitatea ta. O sa ajungi departe, pwp. Nici nu ma astept la multe din partea ta, dar daca atat te duce capul si te crezi superior cand te iei de copii, si tu ai 15-16 ani. Sa stii ca am intalnit multi ca tine si inca intalnesc zi de zi smar2 din astia ca tine care se cred nuj cine. :D
Best regards,
Barba
Avatar utilizator

-sisuZEU
Vip
Vip
Mesaje: 142
Membru din: Vin Iul 16, 2021 1:10 am
2
Localitate: Bucuresti
Romania

Re: RECLAMATIE - SISU

Prietene deja esti depasit de situatie :))))))) din contra am intervenit pentru ca am vrut sa il ajut pe mao nu ca am cautat atentie dar na ce asteptari sa am de la tine odata ce stai cu copii de 12-14 ani :))
Avatar utilizator

eXn
Vip
Vip
Mesaje: 283
Membru din: Sâm Apr 17, 2021 12:25 pm
3
Localitate: Vaslui
Romania

Re: RECLAMATIE - SISU

Eu dau un pro la aceasta reclamatie,sisu a gresit si el, putea sa l rezolve doar cu un mute nu trebuia sa i raspunda inapoi.
Signed by eXn 8-)
Avatar utilizator

-PixeLLLLL.
Vip
Vip
Mesaje: 197
Membru din: Vin Apr 02, 2021 3:24 pm
3
Localitate: Vadu Crisului
Romania

Re: RECLAMATIE - SISU

Contra!
Signed by PixeLLLLL. :twisted:
Avatar utilizator

Topic author
Barba
Vip
Vip
Mesaje: 159
Membru din: Mie Oct 20, 2021 9:04 am
2
Romania

Re: RECLAMATIE - SISU

Ok si un motiv? :))) intelet ca va tineti partea dar nici nu ai fost prezent
Best regards,
Barba
Avatar utilizator

Topic author
Barba
Vip
Vip
Mesaje: 159
Membru din: Mie Oct 20, 2021 9:04 am
2
Romania

Re: RECLAMATIE - SISU

-sisuZEU scrie: Joi Noi 11, 2021 5:32 pm Prietene deja esti depasit de situatie :))))))) din contra am intervenit pentru ca am vrut sa il ajut pe mao nu ca am cautat atentie dar na ce asteptari sa am de la tine odata ce stai cu copii de 12-14 ani :))
Ok si care e problema ta ca admin de varsta lui? se vede mentalitatea ta "prietene" cu ce te deranjeaza pe tine ca el are 14 ani? Tu ai 15 ani baietas. Te iei de copii ca esti tu mare bombardier?
Eu la 15 ani ma rugam de ai mai mari sa ies pe afara si tu faci 20 de miliarde pe luna sa ne iei pe toti peste picior si sa fii tu cel mai mare bombardier de esti mai smecher ca noi asa-i, da ne scuzi pe noi ca pui camatarii dupa noi daca facem o reclamatie. Pai cine te crezi de vorbesti asa?Ti am vorbit frumos si am incercat sa iti explic si tu vii cu asa comportament? Erai posibil cu un an mai mare ca el si tu ca admin in loc sa fii un exemplu asta le arati playerilor. Si nu inteleg care e problema ta ca stau eu cu copii atat timp cat si tu esti un copil. Dar din nou ma scuzi pe mine ca tu la varsta ta esti sef peste toti. De aici nu mai spun nimic totul vorbeste de la sine. Astept raspunsul de la un superior
Ultima oară modificat Joi Noi 11, 2021 6:19 pm de către Barba, modificat 1 dată în total.
Best regards,
Barba
Încuiat