Imagine

RECLAMATIE - SISU

Avatar utilizator

Kikwa26
Vip
Vip
Mesaje: 163
Membru din: Lun Aug 30, 2021 2:02 pm
2
Localitate: Focsani
Romania

Re: RECLAMATIE - SISU

contra. Îl cunosc pe sisu, care nu face chestii dinastea doar dacă este provocat; de obicei evita sau ignora dar toți mai avem o zi “mai proasta”. Am stat și cu tine azi pe discord, ești ok dar câteodată scoți niște cuvinte care nu își au locul, nu văd însă un motiv clar pentru ca sisu sa fie sancționat.


Avatar utilizator

Mr.Finn
Vip
Vip
Mesaje: 22
Membru din: Mar Iul 13, 2021 2:19 am
2
Romania

Re: RECLAMATIE - SISU

PRO , sisu nu trebuia sa devina si el tare il gura si toxic chiar daca ala face glume proste sau care deranjeaza , trebuia sanctionat si fiecare isi vedea de treaba lui.
Avatar utilizator

Topic author
Barba
Vip
Vip
Mesaje: 159
Membru din: Mie Oct 20, 2021 9:04 am
2
Romania

Re: RECLAMATIE - SISU

Kikwa26 scrie: Joi Noi 11, 2021 6:08 pm contra. Îl cunosc pe sisu, care nu face chestii dinastea doar dacă este provocat; de obicei evita sau ignora dar toți mai avem o zi “mai proasta”. Am stat și cu tine azi pe discord, ești ok dar câteodată scoți niște cuvinte care nu își au locul, nu văd însă un motiv clar pentru ca sisu sa fie sancționat.
Eu sunt genul de om care face caterinca. Dar in limita bunului simt. "Cuvintele" mentionate de tine mai sus au fost spuse cu pura intentie de distractie, asta fiind inafara topicului despre care vorbim noi. Referitor la faptul ca "toti avem o zi proasta", toti avem o zi proasta, toti sa fim sanctionati. Atat timp cat eu am fost sanctionat si am avut "o zi proasta" cer sa fie facut la fel. O seara faina.
Best regards,
Barba
Avatar utilizator

???Andrew???
Vip
Vip
Mesaje: 294
Membru din: Dum Mai 09, 2021 1:25 am
2
Romania

Re: RECLAMATIE - SISU

1.vad ca ai pus doar o parte din conversatie, inainte de conversatia din poza nu cumva tu ai spus de mao ca are wall?
2.Nu inteleg ce tot raspunzi la fiecare raspuns al staff-ului, pana la urma fiecare isi spune parerea.
signed by Andreulh<3
Avatar utilizator

Smoothly
Vip
Vip
Mesaje: 458
Membru din: Lun Feb 01, 2021 4:31 pm
3
Romania

Re: RECLAMATIE - SISU

Pro! Nu trebuia să reacționeze așa Șișu orice ar spune player-ul respectiv. Pentru lucrurile astea există gag, mute, kick sau chiar ban dacă este cazul.
Signed by Smutli :twisted:
Avatar utilizator

Cristi
Vip
Vip
Mesaje: 30
Membru din: Sâm Sep 04, 2021 11:01 pm
2
Localitate: Galati
Great Britain

Re: RECLAMATIE - SISU

Pro!Administratorul sisu putea sa ignore pur si simplu sau sa deie gag/mute
Avatar utilizator

Topic author
Barba
Vip
Vip
Mesaje: 159
Membru din: Mie Oct 20, 2021 9:04 am
2
Romania

Re: RECLAMATIE - SISU

Am ceva de adaugat, am uitat sa scriu in reclamatie, imi cer scuze. Mi s a mai reprosat "sa ies din mge intai" De catre domnul admin. Iar eu cand am spus lucruri asemanatoare am primit mute fara nici un fel de avertizare si fiind urmarit de mult timp fara ca cineva sa ma reclame. Toate astea ca un fel de suferinta sa dovedeasca ceva dupa ce am primit mute. Ca si cum cineva primeste mute si isi spune parerea si eu imi bat joc de el si rad de el. Imi cer scuze inca o data pentru spam ul facut si va urez o seara frumoasa!
Best regards,
Barba
Avatar utilizator

-sisuZEU
Vip
Vip
Mesaje: 142
Membru din: Vin Iul 16, 2021 1:10 am
2
Localitate: Bucuresti
Romania

Re: RECLAMATIE - SISU

odata ce ai facut un frag si ai comentat si spui ce ai gasit pe jos :))) mi se pare logic sa iti zic sa iesi din mge si dupa sa suferi pe sv dar odata ce tu prietene nu ai iesit din mge si tot comentezi pe sv si ai venit cu aceasta reclamatie foarte deprimanta crede ma nu ma afecteaza pe nimic odata ce primesc avertisment o sa il scot si nu se intampla nimic crede ma
Avatar utilizator

-sisuZEU
Vip
Vip
Mesaje: 142
Membru din: Vin Iul 16, 2021 1:10 am
2
Localitate: Bucuresti
Romania

Re: RECLAMATIE - SISU

Te astept pe discord daca esti nelamurit
Avatar utilizator

Kyrenn
Membru
Membru
Mesaje: 23
Membru din: Mar Oct 19, 2021 1:07 pm
2
Romania

Re: RECLAMATIE - SISU

Contra
Încuiat