Imagine

reclamatie-onn1

Încuiat
Avatar utilizator

Topic author
ziKe-tnt-
Vip
Vip
Mesaje: 69
Membru din: Vin Iun 18, 2021 1:23 pm
2
Romania

reclamatie-onn1

Server-ul pe care a fost incidentul:go.csgoromania.ro
Nickname-ul tau:zaic
Nickname-ul adminului reclamat:onn1
Data si ora: 4:32
Motiv:pe degeaba efetiv,se crede superior fata de ceilalti jucatori doar pentru ca e in staff


Signed by ziKe :twisted:
Avatar utilizator

onifvck
Vip
Vip
Mesaje: 13
Membru din: Dum Iun 06, 2021 10:44 am
2
Romania
Loading…

Re: reclamatie-onn1

in primu rand, nu ma cred superior fata de nimeni daca am admin, ce sa vezi, mai mult ma joc pe contu pe care nu am admin, in al doilea rand i am cerut main prietenului tau MTR CSGOROMANIA, ai inceput ca nu are nmc, ca asa fac eu cand eu cred ca e cineva mai bun, nu ma intereseaza cn e mai bun, e un joc, i am cerut cont main, chiar daca mi l a dat dupa 10 min, am asteptat, puteam sa l banez daca voiam dar n am vrut, ai bindu ala "sisu is back: sa mi bag pl in familia ta" si il puneai fix dupa ce iti ziceam eu ceva, ti am zis sa incetezi si nu ai vrut, si culmea, fix dupa ce ti am zis sa incetezi l ai pus iar, https://prnt.sc/1J56brp5yrvH

inteleg ca ai prieteni care joaca pe sv, care ti tin cumva apararea, dar nu m am crezut niciodata superior fata de alti jucatori, sa nu uitam cine a luat remove, te ai gasit sa faci tu reclamatii la admin, sa nu uitam cine se credea superior si avea arfe cand avea admn, si ce sa vezi ai si acum
Avatar utilizator

Topic author
ziKe-tnt-
Vip
Vip
Mesaje: 69
Membru din: Vin Iun 18, 2021 1:23 pm
2
Romania

Re: reclamatie-onn1

"hai gura" "nu ca *****" si mai zici ca nu te crezi superior=)))))))))))))))))))))))))))))) ti se pare limbaj de admin? Si asa doar ca fapt divers n a luat nimeni remove,am renuntat noi de buna voie atunci=))))))))))))))
Signed by ziKe :twisted:
Avatar utilizator

onifvck
Vip
Vip
Mesaje: 13
Membru din: Dum Iun 06, 2021 10:44 am
2
Romania
Loading…

Re: reclamatie-onn1

adica n am voie sa ti zic "hai gura" daca tu continui sa vorbesti aiurea? si cu prtn tau mtr care are 200 ore si trage ca simple? ti am dat un avertisment "hai gura" in loc sa ti dau mute, ti se pare superioritate asta? si nu mai pune 1000 de paranteze de parca ai fi important, ca nu esti
Avatar utilizator

Barba
Vip
Vip
Mesaje: 159
Membru din: Mie Oct 20, 2021 9:04 am
2
Romania

Re: reclamatie-onn1

Contra. Nu ai adus dovezi plauzibile si nici nu ai un motiv pentru care il reclami. Eu zic sa iti regandesti cererea si sa revii cu una noua insotita de dovezi.
Best regards,
Barba
Încuiat