Imagine

Cerere helper - Kikwa

Încuiat
Avatar utilizator

Topic author
Kikwa26
Vip
Vip
Mesaje: 163
Membru din: Lun Aug 30, 2021 2:02 pm
2
Localitate: Focsani
Romania

Cerere helper - Kikwa

Nickname: kikwa
Discord: kikwaaaaa#5395
Nume server / ip: go.csgoromania.ro:27015
Varsta: 21
Cateva cuvinte despre tine: Ma numesc Ionut, am varsta de 21 de ani, sunt un baiat atent, responsabil care si-a luat viata in propriile maini de la aceasta varsta. La acest moment am un job stabil in viata reala iar timpul liber mi-l ocup cu diferite hobby-uri (gaming, bijuteresc pe la masina detinuta, ies pe afara cu prietenii, chestii normale la 21 de ani). Am avut o perioada mai "nasoala" din cauza careia m-am lasat de acest joc iar acum, avand din nou destul timp liber am decis sa ma reapuc pentru "vremurile bune".
Ore jucate pe server (minim 50): 183. https://www.gametracker.com/player/Kikw ... .ro:27015/
Ore jucate pe steam (se pune profilul pe public): 1296
Interviu (pe discord): DA

Ai citit Regulamentul?(Raspuns din regulament):competitive
SteamID: STEAM_0:1:523286860
Link catre profilul tau de steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199006839449/
Experinta anterioara cu detinerea unui grad (cat timp): Am fost admin o perioada destul de lunga pe acest server, se poate verifica pe forum.
De ce ai vrea sa te alaturi STAFF-ului?: Deoarece acum ceva timp cand am renuntat am avut niste probleme, de care din fericire am scapat, si vreau sa ma alatur din nou staff-ului.
Ai un program de filmat pentru a prezenta dovezi?: Folosesc Bandicam.


Avatar utilizator

Soar3
Co-Fondator
Co-Fondator
Mesaje: 80
Membru din: Mar Mar 09, 2021 11:14 pm
3
Localitate: Bucuresti
Romania
Loading…

Re: Cerere helper - Kikwa

Contra. Nu respecti criteriul de ORE! In plus, cererea este copiata integral!
✦ 𝓢𝓲𝓰𝓷𝓮𝓭 𝓫𝔂 𝓢𝓸𝓪𝓻3
Avatar utilizator

Soar3
Co-Fondator
Co-Fondator
Mesaje: 80
Membru din: Mar Mar 09, 2021 11:14 pm
3
Localitate: Bucuresti
Romania
Loading…

Re: Cerere helper - Kikwa

Cerere respinsa! Te asteptam cu o alta cerere cand vei indeplinii criteriul de ore si vei face cererea de unul singur! (w/o copy&paste)
✦ 𝓢𝓲𝓰𝓷𝓮𝓭 𝓫𝔂 𝓢𝓸𝓪𝓻3
Încuiat