Imagine

Renuntare 尺ㄖ乂乇几 ❦

Încuiat
Avatar utilizator

Topic author
NasulX
Membru
Membru
Mesaje: 33
Membru din: Mar Feb 06, 2024 2:00 pm
Localitate: Cluj
Romania

Renuntare 尺ㄖ乂乇几 ❦

Nu mai doresc să fiu membru staff. Si doresc sa fiu banat permanent. Nu ma simt bine venit in aceasta comunitate, cu parere de rau imi depun cererea de renuntare.
Ca administrator in aceasta comunitate a fost "fain", dar din pacate si naspa, deoarece cand stai doar spec pentru a urmarii "codatii" jucatorii se plang de tine ca nu joci.
Iar daca joci si e codat, nu ai cum sa il vezi instant sau in primele 30sec. Jucatoii din ziua de azi nu mai au bunul simt.
Anumite persoane din staff nu sunt ok, asi putea sa dau cateva nume, dar deja cred ca se stie cine sunt acele persoane.
Cand am intrat prima data pe server credeam ca este un server fantoma, dupa ce am inceput sa joc pe el au aparut din ce in ce
mai multi jucatori, odata cu jucatorii au aparut si codatii. Iar jumatate din staff este 90% inactiv, mai putin Denis si Psihopatul
cu care am legat o prietenie destul de stransa.
Ultimele update-uri de pe server sunt de groaza, fps-uri scazute, freez-uri, ping.. etc.
Am asteptat o sedinta staff in care sa spun toate aceste lucruri dar din pacate nu sa putut.
Din lipsa de comunicare de multe ori faci ce te duce capul, ceea ce crezi ca este bine.
Iar fara un lider, care sa te ghideze esti fara nici un "drum, cale" , i mean, sunt o gramada de probleme care nu se rezolva din
doua mesaje si o persoana, ci din mai multe perosane si opini diferite si mai multe rezolvari.
Acestea ar fi cateva dintre multele motive pentru care doresc sa renunt.


Don't talk,
Just act.
Don't say,
Just show.
Don't promise,
Just prove.

Sub_Zero43
Mesaje: 18
Membru din: Mar Mar 05, 2024 10:47 pm
Romania

Re: Renuntare 尺ㄖ乂乇几 ❦

Tot respectul ma bucur ca ne-am cunoscut si ca am legat o prietenie frumoasa asa este cand joci esti facut codat cand nu joci esti facut praf slab si etc .... si esti tras la raspundere de anumiti jucatori
Încuiat